U našich internetových obchodů rozlišujeme dvě varianty, liší se podle svojí výbavy a jsou pojmenované jako Základní a PROFI.

Základní varianta (950 Kč na 1 rok)

Obsahuje všechny běžné funkce které jsou potřeba pro normální provoz internetového obchodu. Prestashop je Open Source eshopy, to znamená, že je kolem něj široká komunita, která vytváří moduly a vylepšení. Dají se tedy sehnat doplňky a moduly zdarma nebo za poměrně nízkou částku.

Pokud chcete základní výbavu, nechcete nic hledat ani zařizovat a zároveň ušetřit peníze, je pro vás určena tato varianta.

PROFI varianta (4950 Kč na 1 rok)

Jedná se o obchody které mají stejný základ jako v Základní variantě, ale navíc jsme do nich přidali a stále přidáváme obrovskou porci programů, vylepšení a modulů které by vás postupně vyšly na desítky a desítky tisíc plus horentní sumy za implementaci. Naše PROFI varianty Prestashopu obsahují vše co jste si kdy u eshopu dokázali představit a navíc, pokud varianta PROFI nebude vámi požadovanou funkcionalitu mít, uděláme vám jí zdarma a nebo se slevou 50% oproti našim běžným hodinovým sazbám. Moduly a funkce do PROFI varianty přidáváme neustále podle aktuálních trendů a pro uživatele PROFI verze, jsou samozřejmě všechny nové moduly a funkce ZDARMA.

Přesný výpis výbavy, jak u Základní, tak u Profi varianty, naleznete vždy na stránce eshopu.

Prestashop

Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.